Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: -42,11%

PATRZĘ NA TĄ SPÓŁKĘ I FAJNA JEST, WŁADEK MÓWIŁ ŻE BĘDZIE PO 500+ CZEKAMY

Zgłoś do moderatora
OSTATNIO W INTER-MATRIX POJAWIŁ SIĘ WŁADYMIR JAK MÓWIŁ ŻE MA WSZYSTKICH W I TU TAKIE NIEDOMÓWIENIE, I NA MAPIE EUROPY BYŁA TYLKO ROSJA I OSOBNT REFERAT NIEMCY I FRANCJA. TO JEST NIEZAPOMNIANY WIDOK, PO 33 LATACH SOLIDARNOŚĆ ZARZĄDZYWANIA, ZNÓW RZĄDZI RWPG I WANIA?
  • PATRZĘ NA TĄ SPÓŁKĘ I FAJNA JEST, WŁADEK MÓWIŁ ŻE BĘDZIE PO 500+ CZEKAMY Autor: ~MAZUR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,23% 4,40 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.