Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,62 zł , zmiana od tamtej pory: 20,09%

Patrzac na wykres piecioletni jestesmy na szczycie.

Zgłoś do moderatora
Patrzac na wykres piecioletni jestesmy na szczycie.Pomijajac 3 wystrzaly niewiele ponad 7zł na chwile. Tu musi się coś konkretnego wydarzyć inaczej bedziemy czekac na kolejny wystrzal niewiele ponad 7zł na chwile i zjazd ,bo co niektórzy sa juz zmeczeni czekaniem. Ja kupilem w styczniu i dziś ledwo jestem na zero . Kupilem tez wtedy PEKAO po 65 i czesc sprzedalem po prawie 75zł .
Tu trzeba mieć mega cierpliwość. Jak znowu zacznie spadać to ja sprzedaje co mam.Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -2,03% 7,95 2022-01-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.