Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 43,48%

PATROWICZ SPRZEDAŁ RESBUD -ZA 2 MLN EURO!! GIGANT KONCERN KUPIŁ Z ESTONI

Zgłoś do moderatora

Zarząd RESBUD SE z siedzibą w Tallinnie, Estonia niniejszym informuje, że w dniu 27 marca 2019r. zawarta została przy udziale Emitenta Umowa Inwestycyjna pomiędzy spółką AP ENERGOBAU OÜ z siedzibą w Tallinie oraz spółką Patro Invest OÜ z siedzibą w Tallinie, przy udziale Emitenta. Emitent informuje, że wraz z wejściem w życie Umowy Inwestycyjnej doszło do zmiany dłużnika Emitenta określonego Umową scalenia wierzytelności o zawarciu której Emitent informował raportem bieżącym nr5/2019 oraz nr7/2019 w kwocie 1.920.000,00 EURO, nowym dłużnikiem Emitenta zgodnie z postanowieniami Umowy oraz ustanowionego przekazu stał się AP ENERGOBAU OÜ z siedzibą w Tallinie.
Emitent informuje, że Umowa została zawarta w dniu 27 marca 2019 roku, ze skutkiem obowiązywania od dnia 28 marca 2019 roku.
Emitent informuje, że na dzień zawarcia Umowy Inwestycyjnej pomiędzy Emitentem a spółką PATRO INVEST OÜ zachodziły powiązania kapitałowe .Spółka PATRO INVEST OÜ była znaczącym akcjonariuszem Emitenta posiadającym akcje dające prawo do oddania 33,08% głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta. W momencie publikacji tego raportu AP ENERGOBAU OÜ jest znaczącym akcjonariuszem spółki posiadającym akcje dające prawo do oddania 33% głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.
Jednocześnie Zarząd Resbud SE informuje, iż w dniu dzisiejszym wpłynęły do spółki rezygnacje ze skutkiem na dzień dzisiejszy wszystkich członków Rady Nadzorczej Emitenta tj:
Martyny Patrowicz, Małgorzaty Patrowicz, Wojciecha Hetkowskiego oraz Jacka Koralewskiego.
Ponadto Zarząd Emitenta informuje, iż w dniu dzisiejszym wpłynęła do spółki rezygnacja ze skutkiem na dzień dzisiejszy Prezesa Zarządu Pani Anny Kajkowskiej.
W dniu dzisiejszym został powołany w skład Zarządu Emitenta Pan Bartosz Stradomski.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD -6,78% 0,33 2020-03-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.