Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: 1,39%

Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ?

Skupowałem akcje już jakiś czas temu stawiając na poprawę sytuacji. Nigdy jednak nie podejrzewałem, że wiodący akcjonariusz zacznie zwyczajnie okradać mniejszościowych akcjonariuszy. Skandal i patologia; najdelikatniej rzecz ujmując.

Panie cwaniaku ! Napisz pan choć w kilku zdaniach w raporcie za IQ2021 po co Panu te środki i ile to aktywo na dla będzie zarabiać. Jakie są odsetki i co ile pan będziesz je płacił do BP SA. Te środki, które pan póki co przywłaszczył (rynek nie zna żadnych warunków transakcji !) powinny być przeznaczone na dywidendę, a nie na pańskie fanaberie.

Z pewnością nie będę jedyną osobą, która podejmie działania w prokuraturze aby wyjaśnić potrzebę zaciągania pomocy w PFR i zaraz uciekania w tym samym czasie z pieniędzmi na Cypr. Może to nie jest kryminał, ale dla mnie to więcej niż patologia. Jak pan potrzebuje pieniędzy proszę wypłacić dywidendę. Tak to robią zawodowcy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLACKPOIN -5,81% 1,46 2021-12-08 16:34:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.