Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: -43,11%

Patentu nie będzie, mają go inni

Zgłoś do moderatora
Wodne elektrownie PV to nowa technologia, która od kilku lat przeżywa dynamiczny rozkwit. Na początku lipca Singapur uruchomił pływającą farmę PV o wielkości 45 boisk piłkarskich. Pod koniec lipca dowiedzieliśmy się, że w Indonezji ma powstać pływająca elektrownia fotowoltaiczna o mocy 2,2 GW, zajmująca obszar 1600 hektarów – ma to być największa pływająca farma energii na świecie. W tym samym czasie budowa pierwszej pływającej farmy słonecznej w Polsce powoli dobiega końca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 4,92% 0,13 2024-02-28 16:23:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.