Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -7,30%

Pass dzisiaj koniec I etapu Twojej długoterminowej inwestycji, sprawdzam

Zgłoś do moderatora
Pass, dzisiaj koniec I etapu Twojej długoterminowej inwestycji, dzień, o którym pisaliśmy półtora roku, dzień, w którym mieliśmy powiedzieć sprawdzam. No więc jaki jest wynik posiadania papierów CIG od maja 2018 roku? Masz na prowizję, czy potrzebujesz wsparcia?

Oczywiście II etap długoterminowej inwestycji będzie przebiegał pod znakiem zapowiedzi premiery LotF 2 :) To bardzo dobry motyw inwestycyjny, bo będzie aktualny co najmniej do 2022 roku, a może i dłużej. Krótkoterminowe mini etapy mogą przebiegać pod zapowiedzi kolejnych "kluczowych wyników sprzedaży", zapowiedzi renegocjacji umowy kredytowej, zapowiedzi wydania indyków, które oczywiście będą bestsellerami przynoszącymi miliony. Zysku, oczywiście ;)

Jak oceniasz aktualną sytuację CIG, zwłaszcza lepsze od spodziewanych oceny graczy SGWC i wstydliwy poziom sprzedaży, którym prezes nie zechciał się dzisiaj podzielić? Analizowałeś sytuację finansową, stan gotówki i wysokość zobowiązań?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -6,99% 0,82 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.