Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,90 zł , zmiana od tamtej pory: -22,02%

pasożyty w EC Będzin

Zgłoś do moderatora
Z informacji wynika, że przy stałych przychodach jakieś pasożyty w ramach tzw. Grupy wyciągają kasę dla siebie kosztem elektrowni. W 2018 roku EC Będzin zatrudniała 4 pracowników, w  tym samym roku zwiększyła ich ilość do 165. Coś tu nie gra i dlaczego spółka z Będzina zarejestrowana jest w Poznaniu? Czas aby ktoś od Sasina, kto ma pojęcie o energetyce zajął się tą spółką bo inaczej zbankrutuje. Jest bardzo źle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN -2,30% 8,50 2021-07-26 17:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.