Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,70 zł , zmiana od tamtej pory: -3,50%

parytet - teoria

Zgłoś do moderatora
Jeśli dobrze rozumiem ten artykuł to nie możliwości podzielenia akcji na części (więc wszelkie fikołki w stylu 1:1.7, 1:1.5 odpadają).
A jeśli ma być bezgotówkowo to strzelam raczej na parytet 1:1 niz 1(O):2(L)

https://lexplay.pl/doplaty-w-procesie-laczenia-cz-i/
  • parytet - teoria Autor: ~świeżak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 0,93% 51,82 2021-07-28 16:44:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.