Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 38,71%

Parkiet: KSG Agro zapowiada lepsze wyniki

Zgłoś do moderatora
W I półroczu KSG Agro odnotowała skokowy wzrost zysku, na co wpływ miała restrukturyzacja zadłużenia. Można się również spodziewać, że dzięki m.in. drożejącej wieprzowinie wyniki za cały 2019 r. będą lepsze niż rok wcześniej.

O perspektywach zwiększenia udziału KSG Agro w ukraińskim rynku wieprzowiny, porozumieniach z wierzycielami oraz otwarciu rynku ziemi na Ukrainie - w artykule Gazety Parkiet: https://www.parkiet.com/Handel-i-konsumpcja/310169984-KSG-Agro-skupi-sie-na-hodowli.html 
  • Parkiet: KSG Agro zapowiada lepsze wyniki Autor: ksgagro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 6,61% 1,29 2019-11-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.