Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,86 zł , zmiana od tamtej pory: -2,91%

Paradoksalnie sznsa jest w MBanku

Zgłoś do moderatora
Może mBank skutecznie sprzeda te akcje jakiemuś inwestorowi branżowemu który będzie w stanie pociągnąć spółkę.
Raczej nie wywali akcji na GPW bo cena 2gr to max:) Banki maja możliwość presji na innych klientów może jakaś transakcja wiązana :-- kup od nas akcje a my damy ci finansowanie itp.
Nie rozumiem tylko obecnego zarządu. Czując odpowiedzialność za spółkę i akcjonariuszy i nawet za siebie samego - biorąc pod uwagę że mi nie wychodzi (nie mam szczęścia lub nie potrafię) oddaje stery firmie innym a nie przyklejam się do stołka i myślę jak by tu opchnąć kolejne akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 2,20% 0,83 2020-01-28 16:40:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.