Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,66 zł , zmiana od tamtej pory: -1,57%

Paradoks do wiwatu...

Zgłoś do moderatora
Tego jeszcze nie było na bananowej szulerni nad Wisłą. Kapitał zagraniczny zaczął bronić polskiego inwestora indywidualnego, przed rodzimymi szachrajami, łobuzami i złodziejami grosza publicznego ! To co zaczyna się dziać na ENG przypomina zabawę w policjantów i złodziei. Za parę dni złodzieje, lub raczej paserzy, będą chcieli skupić tę perełkę po ..... 7 szekeli . A tymczasem ...,, widzicie, wicie, rozumicie" ? Po otrzymanej informacji od znajomych zza Oceanu - będzie niewiarygodnie. Zatańczą wszyscy sasinszajsa z przpierdem. Tu zanosi się na niesamowitą aferę, większą chyba jak wszystkie bimber-goldy i skoki. Nie pozbywać się akcji !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,46% 7,54 2020-02-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.