Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: 5,03%

Panowie, odpalamy na 30zl, zysk w q2 44 mln

Zgłoś do moderatora
przeciez tu w calym roku bedzie grubo powyzej 100mln, i dywidenda min 4zl, tak to wyglada na teraz, az strach pomyslec co bedzie jak rusza duze kontrakty na dobre, gratuluje wszystkich akcjonariuszom, ja niezmiennie zapakowany pod korek , wyglada na to ze byla to dobra decyzja, trudno znalezc druga taka spolke, i tak niedowartosciowana

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TORPOL 0,85% 16,70 2022-12-02 17:00:00