Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 55,37%

PANOWIE I PANIE- WSZSYTKO ZOSTANIE GRZECZNIE WYPŁACONE NAWET DYWIDENDA

Zgłoś do moderatora
KWESTIA CZASU-- TE ICH INFA SA NIC NIE WARTE--- ZAPŁACĄ GRZECZNIE ---- KWESTIA CZASU... W POLSCE PRAWO MOZNA NAGINAC WIEC SPOKOJNIE. ZA CHWILE TEGO CO TO WYKRESLIŁ ZWOLNIA I NOWY NAKRESLI NOWE POMYSŁY BUHAHAHAHHAHA

JA CZEKAM NA MOJA DYWIDENDE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION 0,65% 4,63 2020-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.