Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  106,65 zł , zmiana od tamtej pory: -20,30%
Przeczytałem wszystkie tu wątki i zauważyłem ze tu ludzie piszą o wszystkim tylko nie o kursie akcji KGHM-u. A chciałem sobie poczytać o Kghmie aby mieć rozeznanie czy warto kupić akcje tej spółki.
  • Panowie Autor: ~Nowy
  • Re: Panowie Autor: ~Poznaniak
  • Re: Panowie Autor: ~Pp
  • Re: Panowie Autor: ~Poznaniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -6,06% 85,00 2022-09-23 17:04:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.