Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,17 zł , zmiana od tamtej pory: 24,57%

Panie "Rafcyk".................................................

Zgłoś do moderatora
........... udajesz, czy taki nienormalny sie urodziłeś? Jesteś goły, jak mysz kościelna a zgrywasz milionera. Chłopie, w twojej miejscowosci juz od dawna śmieja sie z ciebie. Żyjesz z zasiłku, kłamiesz naiwnym, tobie podobnym ( też zapewne mniej sprawnym umysłowo), że kupujesz pakiety po wiele, wiele tys. akcji od dłuższego juz czasu i ........ czekasz na 3,50. Tylko niepełnosprawny uwierzy, że w oczekiwaniu na w/w cenę spędzasz urlop w ....Hiszpanii. Za co golasie? Sprawny, czytający twoje bzdety wie , że adres IP jest nie hiszpański lecz ...polski. Wyszedleś na klasycznego ....PAJACA!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,35% 1,46 2021-10-22 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.