Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,27 zł , zmiana od tamtej pory: 22,91%

PANIE PREZYDENCIE, PANIE PREMIERZE, PANIE PREZESIE KACZYŃSKI, CO Z TÓRÓW

Zgłoś do moderatora
TACY WYBITNI WYBRAŃCY NARODU, PAN KURTYKA I PANI MOSKWA, I CO??????????????????????????????? MIJA TYLE MIESIĘCY, A TO NIE KONKURS PIĘKNOŚCI, PIASTUJĄC TAKIE WYBITNE I TAK DOBRZE OPŁACANE STANOWISKA, NO NIESTETY, ALE W POLITYCE MUSI SIĘ MIEĆ WYNIKI. A TU BIDA Z NĘDZĄ, NIKT NIC NIE POTRAFI, KASA PŁYNIE ZA KOPALNIĘ. A UGODY Z CZECHAMI BRAK, A TAKIE WSPÓŁNE REWOLUCYJNE TRADYCJE Z SOLIDARNOŚCIĄ, I LUFA W KRZAKACH. NIE RÓBCIE WSTYDU.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,97% 10,16 2022-05-25 11:26:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.