Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: -78,30%

Panie Prezesie na co Pan czeka ?

Zgłoś do moderatora
Czego nie ma informacji o dywidendzie tak aby uspokoić akcjonariuszy.
Wiele osób zainwestowało ogromne pieniądze w spółkę i chciało by poznać szczegóły wypłaty dywidendy.
Na co spółka czeka aż jakiś grubasek kupi tyle akcji co planuje i wy......dyma ulice bo wiadomo ,że każdy chce dorobić się w tydzień i zniecierpliwiony oddaje akcje.
Mija 2 mc od informacji o sprzedaży pasowało by w końcu podać jakieś konkretne komunikaty.
  • Panie Prezesie na co Pan czeka ? Autor: ~Piter

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILISYS -1,45% 2,04 2023-10-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.