Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -1,99%

PANIE LESZKU MY POLACY TRZYMAMY KCIUKI O W SPRAWIE POZWU PRZECIWKO PIS

Zgłoś do moderatora
O 2 MLD EUR O ODSZKODOWANIE ZA PRÓBY PRZEJĘCIE PRZEZ PIS PANA BANKÓW I DOPROWADZENIE PRZEZ PIS DO TEGO ŻE WIELU POLAKÓW UTRACIŁO SWOJE PIENIĄDZE ULOKOWANE W INWESTYCJACH PROWADZONYCH PRZEZ PANA BANKI ,A STRATY KTÓRE SPROWOKOWAŁ PIS PRZEZ SWOJĄ POLITYKĘ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,52% 0,76 2020-10-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.