Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,88 zł , zmiana od tamtej pory: -18,68%

Panie kenobi, tu pan kłamie cały czas by oszukać akcjonariuszy

Zgłoś do moderatora
nic juz tu nie ugracie. Kenobi, cargo wydało komunikat zarządu, że piszesz o cargo kłamstwa. Ludzie sprzedawali akcje ze stratą, bo ci uwierzyli. Można cie czytać tylko w jednym celu:

BY ROBIĆ NA ODWRÓT W STOSUNKU DO TEGO CO WSKAZUJESZ

na tyle jesteś "pożyteczny" -robić na odwrót do tego co polecasz

my mamy mnóstwo czasu, a twój się kończy.....

po dzisiejszej wtopie z nieudana zwała o 9ej na 14,6 nawet nie mam do ciebie szacunku jako przeciwnika, bo już działasz na oślep, co skutkuje zerowa skutecznością.

  • Zrozumieć Kenobiego Autor: ~AntyGen
  • Panie kenobi, tu pan kłamie cały czas by oszukać akcjonariuszy Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,85% 12,10 2022-05-20 17:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.