Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,50 zł , zmiana od tamtej pory: -12,00%

Panie Inzynierze Maliniak dzisiaj mamy wtorek!

Zgłoś do moderatora
A sądny dzień rzekomo miał być w poniedzialek. Jak widać rzeźni nie było. Rozumiem, że to prowokacja. (Buta poparta aktualna obsuwa w USA). Cóż podnoszę rękawicę. Jutro po spadkach w USA nie bedzie sladu. Twierdzę, rowniez, ze jutro HUB odwinie circa 0.54 PLN. Nim rozpocznie sie tak przez wielu oczekiwany zjazd USA zrobi w grudniu bowe szczyty, u nas mocna kontra (Hub moze nawet na 0.8 pln) . Coz, kosci rzucone. Twoj ruch Panie Inzynierze Maliniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH -3,72% 0,44 2022-05-26 12:41:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.