Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  363,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,03%

Pandemia w pełni, a po pandemii (za ile lat?) zapasiki

Zgłoś do moderatora
"Nowy gospodarz Białego Domu już w środę podpisał nakaz noszenia maseczek w budynkach federalnych. W czwartek złożył podpis pod kolejnymi dokumentami. To m.in. zamówienia szczepionek, testów i sprzętu ochrony osobistej."

"Podróżni wjeżdżający do USA zobowiązani będą do przedstawienia dokumentu poświadczającego negatywny wynik testu na Covid-19." jak wiemy przy testach rękawiczki i jak wiemy zaszczepieni znów mogą się zarazić, co gorsze w trakcie szczepienia....

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Biden-wprowadza-swoj-program-walki-z-koronawirusem-8041896.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=Wiadomosci

  • Pandemia w pełni, a po pandemii (za ile lat?) zapasiki Autor: ~post

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 1,44% 352,00 2021-03-05 09:18:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.