Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 366,67%

Pan Szwedo na pokładzie !!!!! CZYTAĆ INFO !!!!

Zgłoś do moderatora

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/34898484,fast-finance-sa-w-restrukturyzacji-58-2019-zawarcie-porozumienia-z-obligatariuszami-prywatnych-niepublicznych-obligacji-serii-r-i-s

Z komunikatu wynika jak się nie mylę to Pan Leszek Szwedo jest jednym z głównych jak nie największym wierzycielem !!!! On na pewno nie pozwoli upaść spółce. Wystarczy zobaczyć w jakich zarządach zasiadał

A wiecie co to oznacza ? za trzy lata mamy Kruka bis
i ja nie żartuje
kiedyś odkopiemy ten wpis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FASTFIN -1,49% 1,32 2021-10-28 15:13:33