Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: 29,46%

pamiętajcie, że poniedziałki są najlepsze dla Asbisu ;-)

Zgłoś do moderatora
Jeżeli prawdą jest to, co przypucowali goście podający się za śmietankę z BOSia, że to oni wychodzą, to dla LT są to bardzo dobre wiadomości.

To oznacza, że nie sprzedawał gruby pod ewentualną:

1. Wojnę z Białorusią
2 Wojnę z Rosją
3. Brak dywidendy
4. Koniec popytu na elektronikę/koniec cyklu na rynku w którym działa ASBIS
5. Spadek marży
6. Podatek
7. Emisję akcji po 10 PLN
8. Cypryjczyka co się nasiorbał po cenach poniżej 10 PLN
9. itd.

W ostatnich 4 godzinach piątkowej sesji odebrano sporo towaru - zatem poniedziałek może być znowu wzrostowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -0,48% 28,74 2025-11-12 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.