Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,44 zł , zmiana od tamtej pory: -25,37%

Pamiętacie te teksty o czarnym koniu GPW

Zgłoś do moderatora
Ci co są dłuższy czas na Mirku dobrze znają zachowanie kursu wcześniejsze analizy etc. Ci co nie trzymają go na kilka % a na dłuższy czas...Pamiętacie te teksty o czarnym koniu GPW wszystkie analizy realizują się na naszych oczach? TAK taki zysk netto chyba każdego zdziwił bo myśleliśmy że zima była ostra. Pewnie też rozliczenie kontraktów z tamtego roku odegrało tu znacząca rolę, ale zysk na papierze to zysk dla porównania MRB 27 mil BDX 71 mil. Jestem zapakowany po pachy w Mirka i wierzę że to będzie prawdziwy czarny koń, pokazują to wyniki za 1Q.
  • Pamiętacie te teksty o czarnym koniu GPW Autor: ~InCentrum

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -1,46% 4,06 2021-09-17 17:04:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.