Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Szanowni Państwo.

Pragnę poinformować - jako przewodniczący PAM i w imieniu członów PAM, że w przeciągu około 1 miesiąca przystępujemy do rozmów z inwestorem strategicznym w sprawie sprzedaży posiadanych przez Nas akcji Petrolinvest. Aktualnie sporządzamy listę osób zainteresowanych tą sprzedażą. Lista ta zostanie zarejestrowana w KNF i przedstawiona inwestorowi. Cena i termin sprzedaży akcji będzie przedmiotem negocjacji.
Członkowie PAM uznali, że należy poinformować pozostałych akcjonariuszy Petrolinvest o prowadzonych negocjacjach w celu umożliwienia im ewentualnej sprzedaży posiadanych akcji. Warunkiem umieszczenia na liście jest uprzednie przystąpienie do PAM. Informuję ponadto, że lista chętnych osób do sprzedaży akcji zostanie zamknięta za około 2 tygodnie.

W związku z tym proszę zainteresowane osoby o kontakt z Przewodniczącym PAM na adres mailowy:
rmaecki4@gmail.com

Przewodniczący PAM
Ryszard Małecki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.