Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,48 zł , zmiana od tamtej pory: 166,88%

Pałka Zapałka 2 kije kto ma ORLA ten żyje ;)

Zgłoś do moderatora
PineBridge jest niezależnym funduszem inwestycyjnym posiadającym ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w działalności na rynkach rozwiniętych i rozwijających się. Łączna wartość aktywów, którymi zarządza fundusz w imieniu klientów instytucjonalnych i prywatnych na całym świecie, przekracza 68 mld USD ,stan na dzień 30 czerwca 2012 roku.
Policzcie w akcjonariacie quercus, pekao i pocztylion ma dokladnie 10,02% udzialu. Dziwny przypadek??
zycze cierpliwosci,
Pan Prezes jeszcze bedzie prosil zeby mu oddac choc jedna akcje ale juz po 20 PLN
pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 1,20% 25,30 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.