Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,60 zł , zmiana od tamtej pory: 20,16%

Palenie 4.000.000.000 MCAN to krok do gigantycznego wzrostu wyceny

Zgłoś do moderatora
Zamrożenie 400.000.000 MCAN to zmniejszenie ilosci w obiego z 5 mld do 600k . Teraz atrakcyjnosc waluty jest w drodze do maksymalizacji wyceny. 3 miesiące I będą Efekty. Nikt nie liczy na Polskich inwestorów. Na szczęście to struktura skali światowej I wszystko ważne jest poza Polską. A portfel w użyciu to raptem 11 mln MCAN . Pewnie zostanie zainwestowany przed zmianą polskiego prawa - ktore zacznie dzialac w listopadzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BPC -1,02% 58,40 2021-10-22 09:35:40