Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,24 zł , zmiana od tamtej pory: 15,53%

Pakiet otwarcia

Zgłoś do moderatora
Ktoś zaszalał na otwarciu wyrzucając taki pakiet albo ktoś musiał wyjść z inwestycji albo to straszak bo osuwanie się kursu na białych świecach to dziwna strategia a ktoś kto sprzedawał dziś na otwarciu sprzedając mniejszymi pakietami dostał by więcej kasy niż jednym dużym pkc co poniekąd świadczy że sternik jest zdeterminowany i o godziwą cenę za nasze akcje trzeba będzie walczyć w sadzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,21% 9,52 2023-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.