Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -10,45%

PAIH zabiera polski sektor kosmetyczny na podbój Azji !!!

Zgłoś do moderatora
https://www.paih.gov.pl/20190715/misja_kosmetyczna_do_azji 

"Misja biznesowa sektora kosmetycznego do krajów Azji Południowo-Wschodniej trwa od 15 do 23 lipca. Jej organizatorem jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu."

to może być gorący tydzień

bp jak nie my to kto ma róść na tej bananówie ?
  • PAIH zabiera polski sektor kosmetyczny na podbój Azji !!! Autor: ~Czopin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRACULUM 0,00% 1,20 2019-10-15 15:23:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.