Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,49 zł , zmiana od tamtej pory: 4,53%

Pacjenci doświadczają długoterminowych powikłań po COVID-19

Zgłoś do moderatora
Pojawiły się nowe dane dot. powikłań po zakażeniu koronawirusem. Okazuje się, że mężczyźni częściej cierpią na dolegliwości związane z sercem.

https://www.o2.pl/informacje/pacjenci-doswiadczaja-dlugoterminowych-powiklan-po-covid-19-6651373702364064a

I mamy gotowy produkt menavitin cardio i tu mam uwagę.
58 mg 1-MNA jest zawarte w czterech kapsułkach, dzienna dawka, więc albo powinniśmy mieć 240 kapsułek w opakowaniu, albo cenę cztery razy niższą.

Osobiście uważam to za duży błąd że przy tej samej cenie produktów mamy różne zawartości 1-MNA, nie jest tanio a jeszcze zmniejsza się dawkę. Dlatego uważam że porażka menavitin cardio właśnie na tym polegała.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -0,80% 9,92 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.