Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -68,88%

OZE CAPITAL I BRAS SA

Zgłoś do moderatora
Zarząd spółki OZE Capital S.A. informuje, że w dniu 24 listopada 2021 roku Spółka podpisała z Bras S.A. z siedzibą Bydgoszczy umowę ramową o współpracy w zakresie realizacji inwestycji fotowoltaicznych. Na podstawie Umowy strony zamierzają podjąć wzajemną współpracę obejmującą m.in. projektowanie i budowę
farm fotowoltaicznych, projektowanie i wykonanie przyłączy elektroenergetycznych, obrót energią elektryczną oraz transport energii pomiędzy odległymi punktami wytworzenia i odbioru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGFGROUP -4,14% 0,42 2022-12-08 14:26:35