Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  228,50 zł , zmiana od tamtej pory: -51,42%

Otwórz rachunek KRÓTKIEJ SPRZEDAŻY !

Zgłoś do moderatora
Otwórz rachunek krótkiej sprzedaży i zarabiaj na spadku kursu!
Krótka sprzedaż została wymyślona po to, by zarabiać na takich gniotach jak CD Projekcina, które wypuściły wadliwy produkt, źle sprzedający się.
Wystarczy, że podpiszesz aneks w swoim biurze maklerskim i możesz się cieszyć spadkami, grubo na nich zarabiając!

Kurs spada zgodnie z trendem spadkowym od 462 złotych! Grają z nami fundusze, banki i wielkie rekiny finansjery.
Powodzenia i samej czerwieni życzę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,19% 111,00 2024-03-01 09:24:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.