Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,98 zł , zmiana od tamtej pory: 10,14%

Otwarcie zakładu - I kwr. 2018

Zgłoś do moderatora
Zakład ukończony w 82%. Sprawa przeciągnęła się, bo mieli problemy biurokratyczne oraz musieli wzmocnić konstrukcję - grząski teren. Ale mimo, że zakład będzie otwarty w momencie wyższych cen surowca to i tak startują od razu z ekstrakcją oleju. A na zdjęciach widać, że jednak coś tam robią. W końcu gdzieś te zyski są lokowane. Pozostaje tylko czekać na oddanie zakładu i zwiększenie mocy produkcyjnych, a co za tym idzie zysków w roku 2018.
Wszystko jest na stronie Agroligi komunikat w jez.ros. ale od czego jest tłumacz googla.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -3,83% 17,60 2020-02-27 12:52:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.