Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,72 zł , zmiana od tamtej pory: -36,95%

Otrzymanie refundacji w związku z konkursem GameINN 3

Zgłoś do moderatora
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Ovid Works S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka"), w nawiązaniu do informacji zawartej w dokumencie informacyjnym Spółki z dnia 9 lipca 2020 r. informuje o otrzymaniu od lidera konsorcjum spółki Realms Distribution sp. z o. o. (dalej: "Lider konsorcjum"), refundacji z tytułu poniesionych przez Emitenta wydatków w kwocie 173.815,59 zł z tytułu realizacji projektu "Innowacyjny model rozgrywki on-line oparty o współdziałanie graczy z wykorzystaniem konceptu "zdrajcy", realizowanego przez Emitenta wraz Liderem konsorcjum w ramach programu 1/1.2/POIR 2019 GameINN organizowanego przez NCBiR "Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020".
Jednocześnie Zarząd Emitenta, w nawiązaniu do informacji przedstawionej w dokumencie informacyjnym Spółki z dnia 9 lipca 2020 r. wyjaśnia, że Lider konsorcjum pośredniczy w przekazaniu Emitentowi środków finansowych i ich rozliczaniu.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
kom espi zdz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS -0,58% 1,71 2022-05-18 16:36:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.