Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 477,78%

Otrzymanie postanowienia i nakazu zapłaty

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Fast Finance S.A. w restrukturyzacji z siedzibą we Wrocławiu („Emitent”, „Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 30/2019 z dnia 10 sierpnia 2019 roku, informuje, że w dniu 5 września 2019 roku wpłynęło do siedziby Emitenta postanowienie Sądu Okręgowego we Wrocławiu I Wydział Cywilny z dnia 26 sierpnia 2019 roku o udzieleniu Spółce zabezpieczenia roszczenia o zapłatę sumy 105 000,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie liczonymi od dnia 1 marca 2019 roku do dnia zapłaty oraz kosztów postępowania poniesionych przez Emitenta, jako powoda, wobec pozwanego byłego Członka Zarządu Spółki, Pana Jacka Daroszewskiego. Zabezpieczenie zostało udzielone poprzez ustanowienie hipoteki przymusowej do kwoty 119 648,00 zł na przysługującym pozwanemu udziale w prawie własności nieruchomości.

Dodatkowo, również w dniu 5 września 2019 wpłynął do siedziby Emitenta nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym wydany przez Sąd Okręgowy we Wrocławiu I Wydział Cywilny dnia 26 sierpnia 2019 roku nakazujący pozwanemu, Panu Jackowi Daroszewskiemu zapłacenie stronie powodowej, tj. Emitentowi, kwoty 105 000,00 zł wraz z ustawowymi odsetkami od dnia 1 marca 2019 roku oraz kwoty 4 929,50 tytułem zwrotu kosztów postępowania w terminie dwóch tygodni od doręczenia nakazu. Emitent informuje, że Panu Jackowi Daroszewskiemu przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu od otrzymanego nakazu w terminie dwóch tygodni od dnia jego doręczenia.

Źródło: link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 12,70% 1,42 2021-09-21 11:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.