Forum Forex +Dodaj wątek

OSZUSTWO FIRMY MAXITRADE

Zgłoś do moderatora
Maxitrade !!!! Uwaga !!!!!! Oszustwo !!!!
„Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną 
MaxiTrade: https://maxitrade.com;  https://en.maximarkets.org; www.umarkets.com/en
Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.
Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.
Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.
Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary. Działania na platformie tej firmy nie mają nic wspólnego z prawdziwym rynkiem gra się tutaj wirtualnymi pieniędzmi!!!!
 
Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).


 
Cytuj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl