Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: -32,75%
Ależ oszustwo. PAN KULIŃSKI DRUKUJE AKCJĘ ZA 10 GROSZY I Ą NASTĘPNIE SPRZEDAJE po 40 GROSZY I tak w kółko, biedni inwestorzy myślą że KNF wydała zezwolenie to ich kontroluje. Od 2 lat mają Principal w Mastercard i co dalej - nic bo nikt nie potrzebuje ich kart, kto by wziął karty od spółki która generuje 1 milion strat? Aby stracić swoje pieniądze?
Ludzie od nich odchodzą, Pan prezes zwiedza świat za nasze pieniądze ale wyniku nie ma......
Jedyną szansą że ktoś ich kupi dla licencji ale to nie więcej niż 1 milion złotych.
Kart nie wdraża bo nie mają ludzi i pieniędzy, wzięli do wydawnictwa SIA bez doświadczenia na polskim rynku i dodatkowo drogą zamiast np wybrać First Data największego procesora na świecie który jest obecny w Polsce.
Oni mają milion straty!!!! 10 GROSZY to za drogo, niestety

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 1,51% 0,27 2021-09-17 14:48:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.