Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,08 zł , zmiana od tamtej pory: -49,63%

Oszukali Nas! Miało być 25 złotych, a jest zwała w przepaść!

Zgłoś do moderatora
Co z notowaniami w Izraelu i Londynie?
Przecież miał tu wchodzić Wielki Inwestor Hevron Capital i spólka miał doświadczyć ogromnej przemiany i jej akcje miały być warte nawet 30 złotych.
Mieli zarobić nawet Ci, co będą brali po 9 złotych.
Co tu się wyprawia do jasnej . . .
Okłamali nas cwaniaki i wydębili Naszą kasę.
Nigdy Nie Wierzcie już w takie głupoty, jakie tu na froum Trolle wypisywały, że ogromna zmian, bo nowy inwestor przejmuje spólkę i jej wartość gigantycznie rośnie.
Jak faktycznie rośnie, to widać tutaj właśnie teraz, gdy nikt nie chce tych akcji nawet za darmo.
  • Oszukali Nas! Miało być 25 złotych, a jest zwała w przepaść! Autor: ~Spostrzegawczy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 1,32% 3,06 2021-09-17 17:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.