Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,38 zł , zmiana od tamtej pory: -41,27%

Oswiadczenie byczka ku przestrodze niepowieszonych

Z racji ze wielu moja obecnosc tutaj drazni, pragne zlozyc stosowne oswiadczenie celem zdementowania wielu nieprawd i wyjasnieniem swojej aktywnosci. Dementuje nastepujace informacje: 1. Nie mialem, nie mam i nie chce miec akcji tej wydmuszki. 2. Nie mam 14lat. 3. Nie inwestuje kapitalem na poziomie prezentow komunijnych tylko duuuuuzo wyzszym. 4. Nie mam osobistych obiekcji do Spolki ani osob wokol niej. 5. Nie chce Waszych akcji ani wywrzec naciksu aby ktos mi sprzedal akcje tej Spoleczki. 6. Jestem zdrowy na ciele i umysle. Chyba wszystko zdementowane. A wiec po co tu jestem?! Otoz jestem tu aby przestrzegac innych. Z jednej strony grupa spekulantow pokroju pantaran, bart czy Marta, tak jak na biomedzie czy Inno, poubierala tu ludzi w drogie akcje. Bo gdyby byly tanie to czemu Zarzad zrobil dodruk i sprzedal akcje w duzo nizszej bo w cenie 20gr? Widac na tyle na ten moment dla grubszych ryb sa warte te akcje. Nota bene: gdzie sa powazne fundusze? Przeciez Spolka taka perspektywiczna. Cala ta szeroka grupa naganiaczy jest wiekszosci tu powieszonych osob zapewne dobrze znana. Gdzie teraz Oni sa? Pewnie juz nie maja akcji lub zgaduja sie na disc jak sprytnie uplynnic resztki bo obroty mocno spadly przez fixy. Tak samo naganiali na 4mass, Borute, Inno, Hempa, KKHerbal, Biomed czy Devorany itd. Inna sprawa jest dzialanie samej Spolki. Otoz przez dodruk, nieudacznictwo w prowadzeniu spraw formalnych ktore doprowadzilo do zrzucenia na fixy oraz takie elementy jak wylaczenie najwazniejszych aktywow z wchodzacej na gielde Spolki (reszta zostala w nienotowanej Spolce Matce - przyznaje ze sprytny ruch, ale w ogole niekorzystny dla malych akcjonariuszy), Spolka stracila zainteresowanie inwestorow, a w moim odczuciu stracila calkowicie zaufanie. Takich "sprytnych" Spolek, ktore wykorzystaly covidowy szal bylo wiecej, od Biomedu, przez Inno czy Medcamp, a na 4masie konczac. Na wielu z nich tez poszly ogromne dodruki, a ludzie zostali powieszeni na niebotycznych poziomach na ktore powrot jest niewielka niestety szansa. Sam przestrzegalem na Borucie i pod innym nickiem na 4massie. Teraz tu widze najwiekszy potencjal do spadkow i ogromna rzesze powieszonych i rozczarowanych. Nie poradze Wam co teraz robic. Sam pewnie czekalbym na jakakolwiek podbite i wyszedlbym z tego. Ale dlaczego tu jestem?! Otoz uwazam ze nalezy uswiadamiac nowych inwestorow i walczyc z takimi praktykami Spolek i Spekul. Przez takie sytuacje gdzie mase ludzi zostaje uwieszonych nasza GPW jest slusznie uznawana za spekulacyjna a rzesza zdruzgotanych ludzi wycofuje resztki kapitalu i nigdy nie wraca. Zamiast inwestowac w powazne i stabilne Spolki, ktore np wyplacaja dywidende, cieszyc sie rozsadnymi zyskami z wyplacanych dywidend, pod wplywem obietnic lub czyjegos nagonienia powkladali pieniadze w takie dziwadla i przezywaja traume. W interesie nas wszystkich jest by nowi inwestorzy naplywali na gielde i inwestowali swoje pieniadze, ale przez takie Spolki efekt jest odwrotny i tracimy wszyscy, Ci bez akcji Spolek spekulacyjnych tez. Stad tez uwazam i apeluje, by towarzystwo ktore nagania wraz z Zarzadami wyrywnymi do takich dodrukow bawilo sie samo i rubasznie taplalo sie w swoim blotku. Taka jest cala i wylaczna prawda o mojej dzialalnosci tutaj. A teraz mozecie mnie hejtowac, splywa to po mnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -0,10% 1,99 2021-11-30 09:49:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.