Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,50 zł , zmiana od tamtej pory: 2,31%

Osunąć urzędasów PISU z nadania politycznego w LOTOSIE

Zgłoś do moderatora
Jedyna rada pozbawić zdrajców Pisowskich stanowisk w Lotosie.A wówczas ta spółka będzie brylować na GPW.Pisowcy chcą zeszmacić Lotos aby powiedzieć,że trzeba natychmiast wcielić ją grosze.Ta wypowiedz Prezesa ORLENU,że nie będziemy kupować Lotosu za wszelką cenę - jest dowodem nie do zbicia.To jest zwykły zamach na firmę i to polityczny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 1,77% 88,50 2019-07-19 17:03:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.