Forum Giełda +Dodaj wątek

Ostrzeżenie - czy prezes moze skomentowac?

Zgłoś do moderatora

Wydaje sie ze to koniec.

1. CH sprzedalo akcje slupom ponizej 5% aby sprzedac ja na NC po mozliwej cenie - to jest ucieczka - widac jak kazda okazja sprzedazy po kazdej cenie jest lapana (naiwni kupujacy)
2. Zadna ze stron produktowych PSF nie dziala - wiec jak PSF moze zarabiac pieniadze???
3. Kontrakty sie skonczyly
4. Firma ma dlugi i obecnie nie ma srodkow na splate.
5. Czlonkowie RN gremialnie opuscili poklad.

Pytanie wiec do prezesa... kiedy oglasza bangluctwo ???
I czy zadowolony jest ze firmuje nazwiskiem swojej rodziny jeden z przekrentow NC?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.