Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: -0,17%

Ostatnie dni promocji

Zgłoś do moderatora
Czołem, pozbywam się swojego pakietu od paru dni, zostały mi już resztki. Miałem tego o dużo za dużo biorąc pod uwagę płynność akcji. Jestem cierpliwy, ale poszło wszystko według innego scenariusza niż się spodziewałem, więc wypada zaakceptować stratę i iść gdzie indziej. Wbrew pozorom popytu nie ma i nawet głupia paczka po kilkanaście tys. powoduje że pod mną ustawiają się mniejsze zlecenia. Powodzenia, trzymam kciuki że tutaj zarobicie mnóstwo pieniędzy. Zgaduję, że za kilka dni zacznie rosnąć bo będę już bez akcji i tak to zwykle bywa ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,52% 0,58 2022-11-30 16:32:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.