Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,84 zł , zmiana od tamtej pory: 50,71%

ostatnia szansa na tanie akcje

Zgłoś do moderatora
zobaczcie na twittera prezesa CiGames
podał, że preordery przebiły nowy szczyt pare dni temu
dzis steam top seller 59 pozycja wczoraj było 101 i utrzymywało się w okolicach top 200 ostatnie tygodnie

dodatkowo wishlista na samym steam przebiła 1 mln, dodać do tego inne platformy chociazby konkurencyjny EPIC oraz konsole i można założyć, że 5 mln wishlisty jest już 2 tygodnie przed premierą, a jak widać ciągle rośnie

HYPE na gre zbliża się do największych gier tego roku, na pewno nie przebije Starfield czy Baldurs gate 3, ale tamte już są po premierze, a Lords of the Fallen jest najlepszą grą do końca roku. Niech się zbliży do tych top gier, gdzie nawet one mają problemy po launchu szczególnie starfield i kapitalizacja CIG przebije nowe szczyty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -0,26% 46,48 2024-02-23 17:00:00