Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: -13,41%

Ostatni dzień na akcje w ramach prawa poboru

Zgłoś do moderatora
Nie rozumiem waszej logiki, spółka ma umowę na 3 lata, roczny przychód 2-5 mln, w poprzednim roku osiągnęła 2.8 mln przychodu, obecnie w 1q ma już 1,6 mln, po dwóch kwartałach 2,4 mln a kapitalizacja spółki 4 mln. Spółka osiąga zysk zarówno na koniec 2022, jak i po dwóch kwartałach 2023. Główny akcjonariusz bierze 3 mln akcji, spółka dostanie w ramach emisji 10 mln, ma pomysł na biznes, ja uważam, że to ma sens i wierzę w pomyślność. Kapitalizacja tej spółki powinna być na poziomie 15-20mln nawet jeżeli obecnie sprzęt robią w garażu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OLYMP -1,51% 0,52 2024-02-22 15:45:29