Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Ostatni Bój o Czarneckiego

Zgłoś do moderatora
www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ostatni-bój-o-czarneckiego/ar-BBZcCOO?ocid=msedgntp

Co za oszuści! Niedługo powiedzą, że to LC zarządzał GetBack i przez niego stracili akcjonariusze GetBack ( przede wszystkim - oni stracili najwięcej) i w 100 % obligatariusze ( choć dziś czytałem, że w rozprowadzaniu obligacji z ponad 9 tys osób Idea to 4 tys osób - a pozostałe 5 tys rozprowadził Pan Bóg, którego PIS nie może oskarżyć? Takiej manipulacji informacją to i Hitler ze Stalinem by się nie powstydzili!

A gdzie mowa o KNF, który dopuścił obligacje do obrotu! Nie wiem już w jakim kraju żyję ale na pewno nie jest to wolna i demokratyczna Polska.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.