Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,60 zł , zmiana od tamtej pory: 151,00%

Osoby po otrzymaniu 2dawek szczp. też się zarażają MZ Izraela!!!

Zgłoś do moderatora
haaretz.com, powołując się na dane z izraelskiego Ministerstwa Zdrowia, podał, że spośród 3199 osób, które wykonały testy na koronawirusa między 22 a 28 dniem po podaniu pierwszej dawki szczepionki, koronawirusa wykryto u 84 osób (2,6%), w tym u 69, które otrzymały obie dawki.  Eksperci podkreślają, że do wykształcenia odporności organizmu po szczepionce potrzeba czasu, dlatego też nie należy rezygnować z maseczki ochronnej i skracać dystansu społecznego. 

Medcamp i inne spółki jeszcze długo bedą zarabiać na Covidzie jak również innych wirusach. Akcja na pewno pójdą w górę!!

https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Leki/Szczepionki/Jaka-skutecznosc-ma-pierwsza-dawka-szczepionki-Zle-wiesci-z-Izraela
  • Osoby po otrzymaniu 2dawek szczp. też się zarażają MZ Izraela!!! Autor: ~dolar25

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HEMP 26,55% 1,51 2021-05-18 13:20:40