Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,91 zł , zmiana od tamtej pory: 141,17%

Orzeł Biały - walka o wybicie 10 zł

Zgłoś do moderatora
Orzeł Biały – środową sesję rozpoczynamy od poprawienia maksimum trwającego trendu. Jest to dobre otwarcie, które może zachęcać do kontynuacji wzrostów z ostatnich dni. Kupujący walczą obecnie o wybicie oporu okolic 10 zł. Na ten moment dynamika wzrostów oraz bardzo wysokie obroty w ostatnim czasie, wskazują na spore szanse popytu na dalsze sukcesy.
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY -0,83% 23,90 2021-10-18 12:33:34