Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,44 zł , zmiana od tamtej pory: 206,87%

Orzeł Biały - przed szansą na długotrwały, mocny sygnał kupna

Zgłoś do moderatora
Największą gwiazdą wczorajszej sesji był zdecydowanie Orzeł Biały. Spółka zyskała aż 33,3% przy obrotach najwyższych od ponad roku. Była to niezwykle mocna reakcja na dobre wyniki jakie spółka uzyskała w pierwszym półroczu bieżącego roku. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wypracowany zysk netto na poziomie ponad 6 milionów zł. W analogicznym okresie rok wcześniej była to ponad 2 milionowa strata. Co do samej techniki – powinna ona wspierać kupujących. Cena znajduje się blisko historycznego wsparcia co widać na wykresie tygodniowym. Od 5 lat panuje trend spadkowy, nieźle respektujący krawędzie kanału. Kluczowy opór to obecnie 9,05 – 9,35 zł. Jego wybicie będzie równoznaczne także z wybiciem linii trendu i może doprowadzić do większych wzrostów.
Czytaj więcej.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 1,17% 25,90 2021-09-28 09:27:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.