Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -0,89%

Orzeczenie SN.

Zgłoś do moderatora
Po takim orzeczeniu SN wiele pozwów kredytobiorców CHF wobec banków zostanie wycofanych i wątpię, aby nowych przybywało. Wygrana pozwu nie jest pewna, a przecież koszty procesowe i "kieszonkowe" dla papug trzeba zapłacić tak, czy inaczej. Bez dużych szans na pomyślny wyrok, wątpię, czy będzie wielu chętnych, aby się w to pakować. Jest to dobra wieść dla czarniawego (chociaż szubrawca, kanciarza osobiście nie lubię). Mam nadzieję, że nie zaprzepaści tej szansy i ten jego GNiotB zostanie postawiony na nogi i w końcu przestanie przynosić straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GETINOBLE -1,11% 0,18 2021-07-23 16:48:55