Forum Giełda +Dodaj wątek

Orco sprzedało Złotą? Łał! No to full success

Zgłoś do moderatora
WYchodzi 63 000 000E = 246 600 000PLN/72 500m2 = 3650zł/m2 Niezły deal buehehe jak za mieszkanie w bloku w Pasikurowicach ;) Niezły deal to zrobila firma ktora to kupila od tych patałachów z Orco! A Orco jest juz spalone jako deweloper, nikt od nich nie kupi mieszkania inaczej jak z ręki do ręki, a wtym biznesie tak to nie dziala, zaufanie to 99% sukcesu. Zarząd moze ukrasc reszte kasy jak zostala i kupic se po jachcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP -3,02% 2,70 2021-10-25 14:56:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.